02/07/2021
- 710
![](https://taekwondo-scm.gr/wp-content/uploads/2020/10/logo_taekwondo-scm-wb-v-70x70.png)
Έγιναν οι εξετάσεις ζωνών και έκλεψαν τις εντυπώσεις.Στης 1-7-2021 πραγματοποιήθηκαν οι εξετάσεις ζωνών στο Sports Club Μytilini από τον εξεταστή Γιάννη Χανιαδάκη 6 Dan από την Αθήνα.
Το επίπεδο ήταν υψηλό αν και η προετοιμασία ήταν μόλις 45 ημερών μετά από το μεγάλο lock down που είχε όλη η Ελλάδα.
Τα σχόλια ήταν θετικά από τον εξεταστή μας βλέποντας το πολύ καλό επίπεδο τον μαθητών έχοντας στο μυαλό του τις προηγούμενες εξετάσεις και βλέποντας την βελτίωση τους.