20/03/2023
- 478
![](https://taekwondo-scm.gr/wp-content/uploads/2020/10/logo_taekwondo-scm-wb-v-70x70.png)
Το Sports Club Mytilini ταξίδεψε στη χαλκίδα για το διασυλλογικό πρωτάθλημα που πραγματοποιήθηκε στις 17-19 Μαρτίου στο Αθλητικό Κέντρο Κανήθου.
Παρόλες τις δυσκολίες που αντιμετώπισαν οι αθλητές μας με το πώς θα μπορέσουν να πάνε στη χαλκίδα λόγω της 24ωρης πανελλαδικής απεργίας δεν έπεσε η ψυχολογία τους και αγωνίστηκαν οι εξής αθλητές.
Κατηγορία εφήβων στα -68 και -78.
Έλαβαν μέρος οι αθλητές
Σταματίου Ελευθέριος στα -78 κατέκτησε την 3 θέση
Λίνας Ιωάννης στα -68 κατέκτησε την 7 θέση.
Ο Δάσκαλος της σχολής του Sports Club Mytilini Σταύρος Γεωργακάκης συγχαίρει τους αθλητές του για το θάρρος και την αγωνιστικότητα τους και τις προσπάθειες που έκαναν στις προπονήσεις και στους αγώνες.